Skip to main content

Navrhujeme a vyrábíme rozvaděče, pro různé typy strojů, opatřené tlačítky i displejem s procesorovým řízením.

Za dobu existence naší společnosti, jsme již navrhli a vyrobili nepřeberné množství rozvaděčů. Naše rozvaděče jsou standardně vyrobeny z nerezavějící oceli AISI 304, ale jsme schopní tento materiál nahradit jiným dle požadavků zákazníka na odolnost (např. chemickou atd...). Naše rozvaděče bývají zpravidla ze stejného materiálu jako samotná myčka a bývají osazeny řídícím systémem LOGO. Rozvaděče mají krytí IP 55 a jsou certifikované VTÚPV Vyškov.

Rozvaděče s tlačítky

P3220097UmNejjednodušší rozvaděče jsou z horní strany opatřeny pouze tlačítky, přepínači a signálkami. Z přední strany nalezneme hlavní vypínač a někdy též zásuvku nožního spínače.

Tyto rozvaděče se používají především u základních typů strojů, které nemají mnoho přídavných funkcí a díky tomu jejich nastavování není nijak složité. 

Rozvaděče s displejem a tlačítky

PA120627UmSložitější stroje jsou řízeny pomocí displeje SIEMENS LOGO! TDE, který umožňuje jednodušší ovládání více funkcí. Také umožňuje uložení několika přednastavených programů. Z přední strany rozvaděče nalezneme hlavní vypínač a někdy též zásuvku nožního spínače.

Tento typ rozvaděče se používá pro kombinované stroje, které kromě základního mytí disponují přídavnými funkcemi jako je sušení teplým vzduchem, ofukování stlačeným vzduchem, oplachem (součástí takového stroje je potom přepouštěcí klapka mycí a oplachové kapaliny) atd.

Rozvaděče umístěné ve vyšší poloze

P1310054UmU strojů s výsuvnou čelní stěnou je většina ovládacích prvků umístěna na přední stranu rozvaděče. Některá doplňková tlačítka mohou být také na dveřích rozvaděče. Součástí ovládacích prvků stroje s výsuvnou čelní stěnou je vždy ovládací displej a to buď základní SIEMENS LOGO! TDE, nebo může být rozvaděč osazen vyšší řadou například dotykový SIEMENS SIMATIC HMI TP700.

Atypické a speciální rozvaděče

Naše společnost dokáže navrhnout a vyrobit i atypické a speciální rozvaděče. Požadavky zákazníka jsou často unikátní z hlediska velikosti, polohy i přístupu, a proto je nutné najít odpovídající řešení. I atypické rozvaděče můžeme osadit jak tlačítky, tak displejem s uživatelsky přívětivým vizuálním rozhraním.

 

Naše výrobky a služby

Trefal, spol. s r.o.

Zavolejte nám:

+ 420 572 548 159