Skip to main content

Novinky

Folklorní soubor písní a tanců Handrlák

Letošní a minulý rok všem ukázal, jak je důležité být součástí komunity a navzájem si pomáhat, a proto jsme se rozhodli letos podpořit místní FSPaT HANDRLÁK.


Handrlák logo. barevné pg

Umělecký vedoucí souboru Handrlák - Jiří Lůčný
se s námi podělil o jejich vizi a tradici, kterou by chtěli zachovat:

 

 

 

Sociální pomoc

Tak jako každý rok, i letos jsme se podíleli na sponzorování sociálního automobilu pro náš region. Tento rok jsme se rozhodli podpořit:

Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú.

Mobilní hospic PAHOP, byl založen na základě vlastního prožitku onkologických onemocnění paní ředitelky paní Mgr. Heleny Schwarczové, a to v dubnu 2016. Hlavním posláním hospice je navrátit dožití, umírání nevyléčitelně nemocných v domácím prostředí. V prostředí domova, v blízkosti svých milovaných.

Stavba roku Jihomoravského kraje

Navrhli a vyrobili jsme balkonová stínidla na budově, která nedávno získala ocenění STAVBA ROKU Jihomoravského kraje.

Součástí našeho zapojení do podpory regionu a kraje je často zakázková výroba spojená s modernizací města. V tomto případě se jednalo o elegantní a originální řešení stínidel a jejich technických detailů, určených na balkóny bytové jednotky společnosti Readymat s.r.o. v Hodoníně. Náš konstrukční tým vytvořil projekt, kdy jsme byli schopní zachovat nejen praktičnost samotného výrobku, ale také zajistit, že kotvící prvky jsou skryté a tím se nenarušuje celkový vzhled světlolamu.

Naše výrobky a služby

Trefal, spol. s r.o.

Zavolejte nám:

+ 420 572 548 159